اخذ اقامت کاری گرجستان

  • یـــک ســاله و قـابـل تـمـدیــد

اخذ اقامت یک ساله گرجستان

فرصتی استثنائی برای کسانی که به دنبال اقامت کشور در حال توسعه هستند.

GEO

اخذ اقامت یک ساله گرجستان

توضیحات تکمیلی

  • اقامت یک ساله می باشد و بعد از آن در صورت واریز مالیات به موقع می توانید اقامت خود را تمدید نمایید.
  • مقیم کشور گرجستان از تمامی امکانات یک شهروند به جز پاسپورت و حق رای بهره مند می شود شامل(بازگشایی حساب بانکی،کار،خرید ملک،تحصیل)
  • هزینه حداقل حقوق یک کارمند در گرجستان 500 لاری می باشد که در صورت درخواست اقامت برای خانواده باید هزینه حداقل حقوق 1500 لاری باشدکه درخواست کننده موظف است 25% آن را که سهم مالیات می شود ماهانه پرداخت نماید.

امنیت بالا: کشور گرجستان را می‌توان یک کشور امن نامید، نرخ پایین جنایت و خلاف می‌تواند دلیلی محکم بر این مطلب باشد. در هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید در خیابان گشت و گذار داشته باشید، بدون آنکه لحظه‌ای حتی احساس ناامنی به شما دست دهد؛ گشت‌های مرتب پلیس گرجستان در اکثر نقاط تفلیس و گرجستان نکته‌ای برجسته در خصوص این کشور است.

مدارک مورد نیاز برای اقامت یک ساله

پاسپورت

دارا بودن پاسپورت برای هر شخص با اعتبار حداقل 6 ماه

عکس

یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی با زمینه سفید

گواهی عدم سوء پیشینه

ارائه گواهی عدم سوئ پیشنه به آژانس هواپیمایی عالی گشت آریا

با داشتن کارت اقامت گرجستان می توانید به راحتی ویزای منطقه شینگن را بدست آورید.

اتباع برخی از کشورهای جهان نظیر ایران برای باز کردن حساب بانکی در داخل گرجستان نیاز به اخذ کارت اقامت دارند. زیرا در حال حاضر با پاسپورت ایرانی به تنهایی حساب بانکی برای شهروندان ایرانی باز نمی شود.نا گفته نماند کشور هایی نظیر افغانستان و سوریه نیز از این امر مستثنا نیستن
نحوه باز کردن حساب بانکی
کشور گرجستان در حال حاضر از نظر سادگی راه اندازی کسب و کار رتبه سوم در دنیا را دارد و به همین دلیل می توان گفت از بهترین کشورهای حال حاضر دنیا برای راه اندازی کسب و کار است و از این حیث نیز، سرمایه گذاری در گرجستان موضوع مهمی به شمار می رود.
سرمایه گزاری در گرجستان
georgia (2)

وضعیت زندگی در گرجستان

گرجستان کشوری بسیار آرام با حداقل دغدغه‌ها است که می‌تواند گزینه مناسبی برای یک زندگی بدون دغدغه باشد. اما موضوع مهم این است که بدانید وضعیت زندگی در گرجستان با آنچه که در اغلب کشورهای اروپایی دیده می‌شود آنچنان قابل قیاس نیست زیرا گرجستان کشوری در حال پیشرفت برای رسیدن به سطح زندگی اروپایی است تا اتحادیه اروپا بتواند این کشور را وارد حوزه اتحادیه اروپا کند پس توصیه می‌کنیم همه شنیده‌ها را از افرادی که آگاهی آنها نسبت به کشور گرجستان بسیار محدود است را فاکتور بگیرید و دنبال حقیقت باشید.