تورهای لوکس عالی‌گشت

تور مالزی و سنگاپور

بازدید از دو کشور پیشرفته‌ی مالزی و سنگاپور در سفری 8 روزه با عالی گشت

برنامه‌ی سفر:

m.g.4

۵ مکان که باید در سفر به سنگاپور دید

سنگاپور کوچک‌ترین کشور جنوب شرقی آسیاست که در جنوب شبه‌جزیره مالایا قرار داره و یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریح، تمدد اعصاب، استراحت و گشت‌وگذاره. ما در این مطلب قصد داریم شما رو با ۵ مکان برتر سنگاپور آشنا کنیم که مطمئن هستیم بازدید از اونها لذت و اوقات خوشی رو برای شما به همراه می‌آره

m.g.1

10 دلیل که باید حتما مالزی را ببینید

در مالزی ما در جنگل گم شدیم، شاهد فستیوال‌های باستانی بودیم، غذاهای بسیار خوشمزه رو امتحان کردیم و در طبیعت جذابش گشت و گذار کردیم. آیا دلایل بیشتری می‌خواهید تا قانع بشید مالزی یکی از بهترین کشورها برای مسافرته؟ اگر اینطوره می‌تونید ۱۰ دلیل برای سفر به مالزی که حاصل تجربیات ما از سفر به این کشور هست رو بخونید.

m.g.2

میوه‌های خوشمزه‌ی جنوب شرق آسیا

شرق و جنوب شرقی آسیا پر از میوه‌های خوشمزه است. اگر در فصل مخصوص آن‌ها را خریداری کنید قیمتشان ارزان‌تر است، البته این احتمال وجود دارد که بعد از خرید ندانید که چگونه باید آن‌ها را میل کنید. در این مطلب شما را با این میوه‌ها آشنا می‌کنیم

m.g.3

چطور کوالالامپور را در ۲۴ ساعت بگردیم؟

کوالالامپور یکی از بزرگ‌ترین مراکز تردد شرکت‌های هواپیمایی در آسیاست و خیلی از افرادی که به آسیا سفر می‌کنند، حداقل یک‌بار گذرشون به این شهر میفته. بعضی‌ها مستقیم سراغ پرواز بعدی‌شون می‌رن یا در یک هتل نزدیک فرودگاه اقامت می‌کنن؛ ولی ما به شما توصیه می‌کنیم که از این فرصت استفاده کنین و در این شهر جذاب گشتی بزنین.

7 شب اقامت به یاد ماندنی در لوکس‌ترین هتل‌های کوالالامپور و سنگاپور، همراه با پرواز ماهان ایر

grab_copy

در سفر به شرق آسیا از تاکسی اینترنتی گرب غافل نمانید

یادتان باشد پیش از سفر به مالزی، سنگاپور و سایر کشورهای شرق آسیا، اپلیکیشن «گرب تاکسی» را بر روی گوشی خود نصب کنید تا از امکانات پیشرفته‌ی این تاکسی اینترنتی استفاده کنید. اپلیکیشنی که بیش از 45 میلیون بار بر گوشی‌های تلفن همراه نصب شده، کارکرد آن بسیار شبیه به نرم‌افزارهایی است که در ایران استفاده می‌کنیم و می‌توانید با خیال راحت از آن در سفرهای شهری و بین‌شهری شرق آسیا استفاده کنید.

تورهای ترکیبی مالزی، برای سلیقه‌های خاص

دیگر نیازی نیست خودتان را به تورهای ساده‌ی آژانس‌های مسافرتی محدود کنید

از این پس می‌توانید تورهای مالزی را  به صورت تک، یا ترکیب با شهرها و کشورهای دیگر از عالی‌گشت بخواهید

ما برای سلیقه‌ی خاص شما، برنامه‌ای خاص داریم. کافی است با ما تماس بگیرید