تور عمان

پایتخت ساحلی عمان ، مسقط میباشد که بزرگترین شهر عمان نیز محسوب میشود و تور مسقط از تورهای گردشگری پرطرفدار میباشد. گردشگران جاذبه های گردشگری مسقط را بسیار محبوب میدانند. 

مسقط پایتخت عمان

مسقط یکی از شهرهای مهم این کشور و همچنین پایتخت  بندرگاه طبیعی در بخشی از خطوط ساحلی این کشور موقعیت  است  قسمت قدیمی شهر نیز هنوز با دیوارهای قدیمی که کاملا قصر سلطان را احاطه کرده‌اند محدود شده است اما ترکیب خوبی از مدرنیته و سنت را به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد،شهری که به سبب مجاورت با دریا و کوهستان طبیعت بسیار زیبایی دارد و بسیار مورد توجه جهانگردان است. این بندر قدیمی از جهت داشتن بناهای تاریخی و باستان‌شناسی نیز قابل توجه است. 

جاذبه های دیدنی مسقط پایتخت عمان

استخر طبیعی بیمه

این استخر طبیعی بر اثر اصابت شهاب سنگ ایجاد شده است و دیدن آن از نظر زمین شناسی نیز ارزشمند خواهد بود. با توجه به خنکی آب می‌توانید برای نجات از گرما و تجدید قوا در آن آب تنی کنید.

بازار مطرح

یکی از قدیمی‌ترین بازارهای جهان عرب است. در گذشته اینجا تنها یک بازار کوچک در نزدیکی بندر بود و منابع مورد نیاز مردم عمان را تأمین می‌کرد. اکثر این کالاها وارداتی بودند و نیازهای ساده مردم  را برآورده می‌نمودند. 

قصر سلطان

یکی دیگر از مکان های دیدنی قصر سلطان است. در کنار بندرگاه و در خیابان میرانی قصری قرار دارد که ستون های قارچ مانندی دارد. درب ورودی کاخ قصر سلطان بسته است و مردم فقط می توانند به جلوی درب باشکوه آن بروند و از مناظر اطراف آن دیدن کنند. در گذشته این کاخ را برای سفارت بریتانیا ساختند اما امروزه برای مراسم از آن استفاده می شود.

3شب و 4 شب مسقط :​

.

    مسیر و مدت سفر 

    تاریخ حرکت :

    قیمت پکیج :

    خدمات تور :

  • بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی سلام ایر
  • اقامت در هتل با خدمات صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه نامه مسافرتی

آدرس های اینترنتی :

www.blog.aaligasht.com

www.aaligasht.com

www.instagram.com/aaligasht

www.telegram.me/aaliigasht

آدرس دفتر :

سهروردی شمالی، نرسیده به میدان پالیزی، پلاک 683